Про наш проект:

DNS GB — у нас ви знайдете найцікавіші статті, новини і фотографії.
25 фактів про пластичну хірургію
Найпопулярнішою процедурою в пластичної хірургії є накачування м'язів ботоксом (білок, отримань їх токсину ботулізму). Він вводиться в шкіру, щоб паралізувати м'язи обличчя, що дає пацієнтові гладку шкіру. Ефект процедури зазвичай пропадає через 3-6 місяців після операції.

Перший запис про «викривленні носа» зустрічається в староіндійських текстах на санскриті (600 рік до нашої ери). Лікарі реконструювали ніс людини, скорочуючи шкіру або в щоку або в чоло, скручували шкіру на відповідному місці і накладали шви. Дві дерев'яних полірованих трубки вставлялися в ніздрі, щоб зберегти прохід повітрю під час лікування.

Слово «пластик» походить від грецького «plasikos», що означає «формувати». Термін «операція» успадковано від грецького слова «kheirourgos», тобто «kheir» - рука + «ergon» - робота.

У першому столітті до нашої ери, римляни практикували різні види пластичної хірургії, щоб відновлювати ніс, очі, губи і зуби. Римський лікар Корнелій Цельс (нар. 25 р. до н.е - розум. В 50 р. н.е.) також описує процедури, які служили для обрізання або навіть зменшення грудей у ​​чоловіків.

Найпопулярнішою хірургічною процедурою в Древньому Римі було видалення шрамів, зокрема, шрамів на спині, які були знаками ганьби, тому що вони припускали втеча людини з поля бою, або, швидше за все позначкою для рабів. Іноземці також користувалися послугами пластичних хірургів, щоб краще вписуватися в римське суспільство.

У середні віки, пластична хірургія зазвичай пов'язувалася з язичницьким чи грішним поведінкою, тому що пролиття крові під час операції було схоже магії.

Коли пластична хірургія стала популярною в епоху Відродження, хірурги взялися за пересадку шкіри від різних донорів (тварин), таких як сусідські свині, але були збиті з пантелику, коли нові органи стали висихати і відпадати. Вони прийшли до висновку, що трансплантуються орган відмирає відразу ж після смерті господаря.

Багато медичні операції на початку періоду Ренесансу відбувалися в перукарнях приміщеннях.

Італійця Гаспаре Тальякоцці (род.1546 - ум.1599) багато хто вважає «батьком сучасної пластичної хірургії». Текст його книги «De curtorum chirugiau» відзначив необхідність хірургічного втручання через дуелей або вуличних боїв, а також широко розповсюдженою спалаху сифілісу, яка руйнувала ніс. «Віртуальний» ніс, однак, може впасти усередину, якщо пацієнт занадто сильно дихав, і молоді жінки з реконструйованими носами навряд чи могли статті об'єктом бажання у чоловіків.

Тальякоцці був атиповим пластичним хірургом в епоху Відродження, тому що він не розглядає хворобу, наприклад, сифілітичний ніс, як божественне покарання. Замість цього він використовував лексику гуманістів, таких як Піко делла Мірандола Джованні Франческо (1463-94), щоб виправдати свої хірургічні інновації в нових самостійних операціях. Напрацювання Тальякоцці зникли, в основному, в результаті контрреформації.

Карл Фердинанд Грефе (1787 - 1840) ввів термін «пластична хірургія» в своєму тексті «Rhinoplastik» 1818 року. Він також намагався зняти моральні стигми, пов'язані з реконструкцією носа, даючи даній процедурі назву - ринопластика, щоб зробити її більш схожою на інші хірургічні процедури.

Хірурги, які служили в Першій світовій війні, створили Американську асоціацію пластичних хірургів в 1931 році і допомогли уряду обмежити незаконні хірургічні операції. Вони є найбільшою медичною організацією, що займається пластичною хірургією, у всьому світі.

Під час Другої світової війни було скоєно безліч відкриттів в пластичній хірургії, який включали відновлення всіх кінцівок, широкі трансплантати шкіри, мікрохірургію, антитіла, і підвищення рівня знань про здоров'я тканин.

Силіконові імплантати грудей стали популярні в 1960-х роках. У жіночі груди вводився рідкий силікон - речовини, які спочатку використовувалися в Японії за часів Першої світової війни. На жаль, імплантати здатні спровокувати побічні ефекти, такі як ампутація молочної залози в результаті інфекції та гарантовану «підвісну» груди до 40 років.

У нацистської Німеччини деякі види реконструктивних операцій були призначені для того, щоб солдати зі «занадто потворною» зовнішністю стали «реальними» бійцями. Беніто Муссоліні (нар. 1880 - ум.1945) також користуватися пластичною хірургією, щоб збільшити продуктивність офіцерів за допомогою «коректування» опускання очних століття.

Першу операцію по збільшенню грудей скоїв Вінсент Черні, 24 листопада 1893 року в Гейдельберзі, Німеччина. Його пацієнткою була 41-річна співачка, яка була незадоволена розміром своїх грудей. На щастя, у пацієнтки були нарости (ліпоми) на спині, які Вінсент зібрав і пересадив їй в груди. Виписали її 20 грудня 1893.

У 1998 році Білл Клінтон підписав законопроект, згідно з яким, страхові компанії мають покривати всі витрати на операцію по реконструкції грудей для жінок, які перенесли мастектомію.

У 2007 році було проведено більше 11,5 мільйонів пластичних операцій, в порівнянні з 2000 роком - відбулось збільшення на 50%. Загальна кількість всіх процедур із застосуванням пластичної хірургії підвищилося на 457%.

У 2007 році, найпопулярнішими хірургічними операціями для чоловіків і жінок була процедура ліпосакції.

Жінки становили 91% пацієнтів для пластичної хірургії в 2007 році.

Дві третини пацієнтів пластичної хірургії - це люди, які вже робили собі як мінімум одну операцію в даній галузі медицини, і залишилися небайдужими. Одним із прикладів такої залежності від зміни тіла є 48-річна Ханг МІОК, яка знівечила своє обличчя гарячим рослинним маслом, щоб зробити нову операцію по зміні шкіри.

Американці витратили 13,2 мільярда доларів на пластичні операції в 2006 році.

Сучасні пластичні хірурги досліджують потенціал і можливості в технологіях клонування, як метод омолодження тіла, і вивчають секрети росту дитини в утробі матері, де відбувається загоєння всіх шрамів і неточностей у зовнішньому покритті шкіри майбутнього немовляти.
Кращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Є й получше
Зовсім не сподобався