Про наш проект:

DNS GB — у нас ви знайдете найцікавіші статті, новини і фотографії.
Дивні оркестри
Американська група GWAR, яка вдягається в страхітливі костюми тролів і орків, грає важку музику. Виступ проходить з видами смерті, мук, кровотеч та інших неприємних явищ. Іноді дістається навіть глядачам.

Австрійський овочевий оркестр - дев'ятеро людей грають на музичних інструментах, зроблених зі свіжих овочів. Морквяна флейта, баклажановий барабан та інші. Після закінчення виступу з інструментів робиться суп, яким пригощаються слухачі.

Американська рок-група "MAX Q", що складається з астронавтів. До складу входять члени екіпажів шатлів періоду 1980-1990 років. Тема музики - любов до космосу і самотність.

Американська група "Horse the Band", що займається важкими рок-реміксами інструментальної музики з відеоігор Nintendo зразка 1980-х років.

Американська група "Muscle Factory", що співає пісні про підйомі ваг, а після виступу сама ці тяжкості на сцені і піднімає.

Німецька група "QNTAL" виконує пісні на латинській і древнегерманском мовою, що описують різні історичні події. Обладнана величезною ударною установкою.

Американська група "Arnocorps" виконує героїчні пісні, текст яких навіяний репліками Арнольда Шварцнеггера, а події пісень проісходятв снігових Альпах. Виконавці одягнені у камуфляжну форму аля Коммандо.

Американська сім'я під назвою "Trachtenberg Family Slideshow Players" виступає на сцені, при цьому мама Тіна управляє проектором, що показує різні слайди, тато Джейсон і дочка Рейчел грають на гітарі, барабанах і співають.
Кращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Є й получше
Зовсім не сподобався