Про наш проект:

DNS GB — у нас ви знайдете найцікавіші статті, новини і фотографії.
Голлівудський інвентар
Відома кінська голова з фільму "Хрещений батько" була сама справжня - продюсер отримав її в компанії, що виробляє собачий корм.

Для зйомки епізодів фільму "Крик" (Screem) знадобилося майже 190 літрів бутафорської крові (25 відер!), Але це все квіточки. При зйомках дилогії Kill Bill на екран було вилито 1700 літрів крові, якою можна наповнити як мінімум 10 побутових ванн.

Модель Годзілли, використана у зйомках однойменного фільму, важить 100 кілограм, і зроблена з уретану і бамбука.

При зйомках фільму "співають під дощем" (1952) в кінематографічний штучний дощ додавалося молоко для поліпшення "зовнішнього вигляду" дощу.

Під час зйомок фільму "Свідок" (1985) був побудований справжня комора, який після закінчення зйомок був розібраний. Питається. навіщо?

Джинси з комедії "Джинси-талісман" (2005) були марки Levi's.

У зйомках сцени фільму Ганнібал (2001), де головний герой вживає в їжу нібито людський мозок, використовувалося особливим чином приготоване куряче м'ясо.

Штучна груди Дастіна Хофмана, якою він скористався у фільмі "Тутсі" (1982) коштувала 250 доларів.

У 2002 році для зйомок фільму Людина-павук було виготовлено кілька костюмів вартістю 100.000 доларів кожен (за що????). Чотири з них були вкрадені і завдяки щасливому випадку вдалося виявити зловмисників - ними виявилися охоронець, який відповідав за збереження костюмів і його спільник.

У фільмі "Фаворит" (2003) більшість "глядачів" на іподромі Pimlico були надувними манекенами.

У скільки обійшлося створення моделі інопланетянина в однойменному фільмі? У 1.000.000 доларів США.
Кращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Є й получше
Зовсім не сподобався