Про наш проект:

DNS GB — у нас ви знайдете найцікавіші статті, новини і фотографії.
Чи правда, що у золотих рибок всього лише трисекундній пам'ять?
Ось питання, відповідь на який у мене не повинен був викликати труднощів, так як мій син тримає золотих рибок. Можливо «тримає» не саме підходяще слово, так як вони, здається, гинуть від будь-якої дрібниці. Ну, якщо комусь цікаво, ця дрібниця - це і є мій хлопчик. Ну? «Що - ну?» - Відповість він, змушуючи мене підозрювати, що це не у рибки, а у мого сина дуже коротка пам'ять.

Зрештою, він говорить мені, що не знає про інших золотих рибок, крім тих, що у нього, у яких виняткова пам'ять. Спасибі велике, доказ полягає в тому, що вони чекають час годування, - це доводить, що вони можуть пам'ятати як мінімум 24 години. Де весь цей час був я? Ах так, зрозуміло.

Однак, коли я подзвонив морському біологу, щоб підтвердити це воістину анекдотичне думку, він сказав, що рибки реагують на стукіт по стінках акваріума або навіть на сигнали годування і це не підтвердження наявності пам'яті, а всього лише інстинкт. За його словами, у рибок абсолютно немає пам'яті - в усякому разі, в нашому розумінні цього слова. Це, можливо, пояснює, чому вони не посилають один одному вітальних листівок на день народження. Що стосується мого сина, у нього теж абсолютно немає пам'яті, особливо, коли мама просить його прибрати свою кімнату ... Він геть забуває це зробити ...
Кращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Є й получше
Зовсім не сподобався