Про наш проект:

DNS GB — у нас ви знайдете найцікавіші статті, новини і фотографії.
Факти про жінок
Жіночі груди набагато більше в пропорціях з тілом, у порівняння з самками інших ссавців. Великі розміри, швидше за все не є необхідним чинником в годівлі грудьми, це, швидше за все, результат статевого відбору.

Слово «жінка», як вважається, походить від середньовічного англійського терміна «wyfman», який передбачає в контексті «wyf» (дружина) людини. У старому англійською мовою, жінки описуються словом «wyf», а термін людина використовується для опису людської особистості, в незалежності від статі.

Англійське слово «дівчина» спочатку використовувалося для опису молодих людей обох статей. Але, вже на початку 16 століття цей термін задіяти для опису жіночої особистості.

Біологічний символ жіночої статі: коло на вершині невеликого хреста, який також є символом планети Венера. Символ, як вважають, являє собою часткову копію дзеркала римської богині Венери.

Хоча багатьом зіркам і супутникам даються прості жіночі імена, Венера - єдина планета в нашій сонячній системі, з ім'ям жінки-богині.

В англійській мові жінки спочатку асоціюються на різних етапах життя з термінами: «діва», «мати» і «крона». Перший позначає молоду дівчину, другий - жінку в дітородному віці, а «крона» - опис віку жінки після менопаузи.

Середня висота жінок в США складає ~ 150 сантиметрів, а середня вага - близько 74 кілограмів. Дані показники сильно різняться зі світовими, так як спостерігаються розходження в харчуванні та допологовому догляді.

Майже в кожній країні по всьому світу середня тривалість життя жінок вище, ніж у чоловіків.

Найбільш поширена причина смерті американських жінок - це хвороби серця, близько 27% від загальної смертності. Рак стоїть на другому місці з причин, складаючи всього 22%.

У всьому світі у жінок шансів стати сліпих та слабозорих в два рази більше, ніж у чоловіків. Експерти пояснюють цю різницю в більшій тривалості життя жінок (що призводить до багатьох вікових порушень зору) і специфічним захворювання очей, які за своєю природою частіше зустрічаються у жінок, такі як синдром сухого ока і дистрофія райдужної оболонки.

Депресія - найбільш поширена причина інвалідності у жінок. За статистикою, близько 25% всіх жінок схильні до глибокої депресії в якийсь момент їхнього життя.

Більше 90% всіх випадків розладів травлення припадає на жіночу половину світу, і приблизно чверть всіх жінок у США в даний час страждають від анорексії або булімії.

За даними статистики, приблизно одна з п'яти жінок у всьому світі піддається сексуальному насильству у віці до 15 років.

Близько 14 мільйонів дівчат підліткового віку вагітніють щороку, і більше ніж 90% з них проживають у країнах, що розвиваються.

Кожен день 1600 жінок помирають в результаті вагітності або родових ускладнень. Майже 99% ці випадків відбувається в країнах третього світу.

Близько 95% всіх жінок у США у віці до 55 років були або є заміжня.

Імовірність того, що жінка народить дівчинку, а не хлопчика, значно зростає в міру наближення місця проживання матері до екватора. Хоча причини вибору саме цього статі невідомі, але вчені вважають, що більше число годин сонячного світла і надлишок їжі в тропічних регіонах може сприяти народженню дівчаток.

З 154 700 000 жінок, що проживають зараз в США, майже 83 млн. мають дітей.

Близько 5,6 мільйонів жінок в США, під час перепису населення 2007 року, повідомили, що вони домогосподарки.

Перший День Матері відбувся 10 травня 1908 року і був організований Ганною Джарвіс в Західній Вірджинії і Філадельфії. В даному випадку, ініціатива однієї жінки роздобула популярність свята по всій країні. У 1914 році Конгрес призначив другу неділю травня національним Днем визнання матері.

Міжнародний жіночий день проводиться щороку на 8 березня. Це щорічний захід було вперше проведено в 1909 році у всьому світі.

За даними доповіді від 2007 року з Бюро перепису населення, одна третина американських жінок у віці від 25 до 29 отримали ступінь бакалавра або вчений ступінь у коледжі.

Найбільше американських жінок працюють в сфері освіти, охорони здоров'я та соціальної допомоги. У цих трьох галузях промисловості задіяно майже третина всіх працюючих жінок в США.

Приблизно 14% всіх активних членів збройних сил США на сьогоднішній момент складають жінки. У 1950 році дане співвідношення було менше 2% в ставлення до всіх американським військовим.

Першою жінкою, яка балотувалася на посаду президента США, була Вікторія Вудхалл. Вона виступала в 1872 році від відділення Національної Асоціації Жінок. Хоча жінкам не було надано право на голосування через конституційної поправки, протягом майже 50 років, але не існувало жодних законів, що забороняють жінці балотуватися на головні виконавчі посади.

Першою жінкою-губернатором американського штату Вайомінг стала Неллі тейл Росс, обрана у 1924 році. Вайомінг - першим штат, в якому було введено право жінок на голосування, і де було прийнято виборче право для жінок у 1869 році.

Перша жінка, яка правила країною в якості обраного лідера в сучасну епоху, була Сірімаво Бандаранаїке, з острова Шрі-Ланка. Вона обралася прем'єр-міністром острівної держави в 1960 році, а потім переобраний в 1970 році.

Жінки в даний час займають 17% місць у Конгресі і Сенаті США, і 18% губернаторських посад.

Згідно з давньою легендою шумерів, всесвіт було створено жінкою, богинею Тіамат. Ця роль жінки-творця не унікальна, так як в мифотворчестве австралійських аборигенів уже були помічені інші події з жіночим участю.

У самих ранніх записах про жінок фігурують заслуги Птаха, лікаря з Давнього Єгипту, яка жила близько 2700 років до нашої ери. Багато істориків вважають, що вона стала першою жінкою, чиє ім'я було записано в історії всіх наук.

Стать людини біологічно визначається статевими хромосомами, один набір яких складає 23 пари. Жінки мають дві Х-хромосоми, тоді як чоловіки одну Х і одну Y хромосому.

Перший у світі роман, «Повість про Гендзі», був опублікований в Японії в 1000 році жінкою-автором - Мурасакі Сікібу.
Кращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Є й получше
Зовсім не сподобався