Про наш проект:

DNS GB — у нас ви знайдете найцікавіші статті, новини і фотографії.
Факти про президентів США
Авраам Лінкольн (1809-1865) був єдиним президентом США, у якого була ліцензія на утримання салуну. Він був співвласником закладу Беррі і Лінкольн в місті Спрінгфілд, в штаті Іллінойс.

Єдиним президентом, обраним одноголосно, був Джордж Вашингтон (1732-1799). Він відмовився отримувати своє президентське платню, яке становило в ті роки чималу суму - 25 тисяч доларів на рік.

Гровер Клівленд був єдиним президентом в історії США, який одного разу був ... катом. Він був колись шерифом графства Ері, недалеко від Нью-Йорка, і йому двічі доводилося приводити вироки повішеника у виконання.

Дитячий конструктор «Лінкольн логз» (Lincoln Logs) був названий на честь Авраама Лінкольна і бревенчатой ​​хатини, в якій він народився. Цей конструктор винайшов Джон Ллойд Райт, син знаменитого архітектора Френсіса Ллойда Райта.

Томас Джефферсон і Джон Адамс одного разу їздили в Статфорд-на-Авон, щоб відвідати місце народження Вільяма Шекспіра. Коли вони були в музеї, хтось із них встромив ножа в один з шекспірівських стільців, щоб отколупнуть трісочки на сувеніри.

Джеймс Мадісон і Томас Джефферсон були одного разу арештовані за те, що вони проїхалися у кінному екіпажі в сільській місцевості штату Вермонт в неділю. Це було суворо заборонено законами штату, за що їх і покарали.

Ендрю Джонсон - це єдиний кравець серед президентів. Будучи президентом, він часто заглядав у кравецькі майстерні, щоб перекинутися з господарями парою слів. Він носив тільки зшиті їм самим костюми.

«Teddy Bears» - симпатичні плюшеві ведмедики були названі так, коли президент Теодор (Тедді) Рузвельт (1858-1919) відмовився стріляти в ведмежати на полюванні. Чутки про це потрапили в газетні новини, які надихнули одного з виробників почати випуск чарівних набивних іграшок.

Джордж Вашингтон ніколи не жив у Білому Домі. Столиця США при ньому фактично перебувала у Філадельфії та інших містах. Він також був єдиним президентом, не представляв ніякої політичної партії.

Джеймс Абрам Гарфілд (1831-1881) був першим президентом, що почав говорити по телефону. Коли Гарфілд розмовляв з Олександром Грехемом Беллом (винахідником телефону), який був на іншому кінці дроту в 13 кілометрах, він попросив співрозмовника «говорити трохи повільніше».

Двадцять дев'ятий президент США Уоррен Гамаліелл Хардінг (1865-1923) частенько займався любов'ю з молодою дівчиною на ім'я Нан Бріттон в клозеті Білого Дому. Одного разу службі безпеки президента довелося зупиняти його дружину, яка намагалася «винести» двері клозету.

Томас Джефферсон (1743-1826) був першим президентом, інавгурація якого пройшла у Вашингтоні.

Після того як президента Буша - старшого вирвало на японського прем'єр-міністра, в мові японців з'явилося нове слово «бушушуру», тобто зробити те, що зробив Буш з прем'єр-міністром.

Абревіатура «ОК» з'явилася за часів президента Мартіна Ван Бурена (1782-1862), у якого була кличка «Old Kinderhook», так як він виріс в Кіндерхуке в штаті Нью-Йорк. Для підтримки кампанії Ван Бурена були створені клуби «ОК».

Президент Гровер Клівленд (1837-1908) був єдиним главою американської держави, якого вибирали на два не слідують один за одним терміну. Він був 22м і 24м президентом Америки.

Мартін Ван Буріння став першим президентом США, який народився в державі з цією назвою. Всі колишні президенти були народжені в суб'єктах, що належать Британії.

Шістьох президентів звали Джеймс: Медісон, Монро, Полк, Бучанан, Гарфілд і Картер.

Річард Мілгаус Ніксон (1913-1994) був першим президентом, який відвідав усі 50 штатів США, він також був першим президентом, якого змусили піти у відставку.

Джеймс Ерл (Джиммі) Картер - це єдиний президент, який з усією серйозністю стверджував, що він бачив НЛО.

Президент Джеймс Бучанан (1791-1868) потроху, але постійно купував рабів у Вашингтоні, а потім давав їм «вільну» в Пенсільванії.

Герберт Кларк Гувер (1874-1964) дав обслуговуючому персоналу Білого Дому строгу вказівку ховатися від нього, де б він не проходив. Хто цього не робив, потрапляли під ризик звільнення.

Ліндон Бейнс Джонсон (1908-1973) «любовно» називав багатьох жінок, з якими він спав, «мій гарем». У нього навіть була система сигналізації, яка спрацьовувала в Овальному кабінеті, щоб служба безпеки могла попередити його про появу його дружини «в небезпечній близькості».

Джеймс Бучанан був єдиним неодруженим серед президентів. Він практично не розлучався з Вільямом Р. Кінгом (1786-1853), сенатором від штату Алабама. Ця парочка заслужила клички «Міс Ненсі і тітонька Фенсі» і «Містер Бучанан і його дружина».

Улісс С. Грант (1822-1885) викурював не менше 20 сигар на день. Після блискучої перемоги у війні шанувальники відправили йому 10 тисяч сигар. Зрештою, цей непоправний курець помер від раку горла.

Джон Ф. (Джек) Кеннеді, швидше за все, мав найбільш активні любовні пригоди на стороні, у порівнянні з іншими президентами США. Він, нібито, спав з Мерілін Монро, Джейн Менсфілд, Одрі Хепберн, Енджі Дікінсон, стриптизерки Блейз Стар, Марлен Дітріх і багатьма іншими жінками, включаючи секретарів та інших робітниць Білого Дому, стюардес і знайомих жінок своїх друзів.

Кожен член сім'ї Тедді Рузвельта мав свою пару ходулів, включаючи Рузвельта.

Рональд Уілсон Рейган (1911-2004) виграв нагороду «Найбільш близькою до ідеальної Чоловіча Фігура» від Каліфорнійського університету в 1940 році.


Кращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Є й получше
Зовсім не сподобався