Про наш проект:

DNS GB — у нас ви знайдете найцікавіші статті, новини і фотографії.
Факти про чоловіків
Високий рівень тестостерону у хлопчиків і чоловіків зазвичай викликає більш високий рівень агресії, конкуренції, самоствердження і самостійності, ніж у жінок. Крім того, мигдалини (частина мозку, що відповідає за емоції), як правило, більше у чоловіків, що призводить до більш агресивним і некерованим емоціям.

У староанглійській мовою, людська раса іменувалася як «wer», а термін людина використовувався для опису всього людства в цілому. У тринадцятому столітті, слово "man" прийшло на зміну старому «wer» і стало використовуватися для позначення дорослої людини, чоловіки, при одночасно збереженні його використання як іменування всього людського роду.

У всьому світі налічується приблизно 107 народжених хлопчиків на кожні 100 дівчаток. Вчені вважають, що підвищений рівень народжуваності на користь хлопчиків може бути пов'язаний з більш високим рівнем смертності хлопчаків у дитинстві і юнацтві.

Середня висота на сьогоднішній день для чоловіків в США складає трохи більше 175 см, а середня вага близько 86 кілограм. У 1960 році звичайний зріст чоловіків був близько 172 см, а середня маса тіла приблизно 75 кг.

В цілому, у хлопчиків на 25% більше вірогідність смерті в дитинстві, ніж у маленьких дівчаток.

У всьому світі чоловіки мають тривалість життя 64,52 року, у порівнянні з очікуваною тривалістю життя 68,78 років у жінок.

Найбільш частою причиною смерті чоловіків у США є хвороби серця (так само, як і у жінок), середній вік першого серцевого нападу для чоловіків - 66 років.

У США чоловіки мають більш високі показники смертності по всім 15 основних причин (за винятком хвороби Альцгеймера) і вмирають більше, і на п'ять років раніше, ніж жінки.

Мозок у дорослого чоловіка приблизно на 10% більше за загальним розміром, ніж мозок жінки. І це тому, що чоловіки, як правило, мають вищий зріст і більше м'язової маси, ніж жінки, і їх мозку потрібно більше нейронів для управління своїм тілом.

Вчені з'ясували, що головний мозок у чоловіків і жінок насправді працює трохи інакше. Коли чоловіки зосереджуються на завданні, вони, як правило, використовують тільки одну сторону свого мозку, в той час, присвячуючи весь свій увагу і концентрацію на завданні. Жінки, навпаки, використовують обидві сторони мозку, в той же час, вирішуючи завдання більш вміло, використовуючи багатозадачність.

Слово «хлопчик» було вперше згадано в 1154 році до нашої ери, як описовий термін для маленької дитини чоловічої статі. Точна етимологія слова неясна, але, як вважається, походить воно від англо-саксонського слова «boia», що означає «слуга» або «робочий на фермі».

Хлопчики зазвичай проходять етап статевого дозрівання у віці від 12 до 14 років. В цей час їх голос змінюється на нижній тембр, відбуваються сплески зростання, і починається розвиток вторинних статевих ознак. Статеве дозрівання у хлопчиків відбувається зазвичай пізніше, ніж у дівчаток того ж віку.

У той час як у хлопчиків і дівчаток у період статевого дозрівання відбувається зміна голосу, то зміни в голосі хлопця є критичними, інколи знижуючись на цілу октаву по тональності. У стародавні часи, чоловіки розвивали глибокий бас, щоб привернути самок і залякати інших самців, і вчені вважають, що зміни в чоловічому голосі в даний час розвиваються з тих же причин.

«Адамове яблуко» (кадик) - це виступ гортані в області шиї, який в першу чергу є унікальним для дорослих чоловіків і служить ознакою зростання гортані в період статевого дозрівання. Термін походить від біблійного Адама, який з'їв заборонений плід в Едемському саду.

У більшості культур у всьому світі, хлопчики історично проходили обряд посвячення, який відзначав їх перехід в життя дорослих чоловіків. Приклади традиційних обрядів включають Бар-міцва в іудаїзмі, «пошук бачення» в багатьох індіанських племенах, і обряд обрізання у більшості африканських культур.

Близько 56% народжених хлопчиків в США обрізали ще при народженні, до 1950 року цей показник знизився до 20%. У всьому світі приблизно третина чоловіків були піддані процедурі обрізання.

В абсолютних розмірах і в пропорції до загальної маси тіла, людський пеніс довше і товщі, ніж у будь-якого іншого примату.

Протягом приблизно перших шести тижнів після зачаття, всі людські ембріони розвиваються за замовчуванням, але дівчинки, в першу чергу з генетичною інформацією від ДНК матері. Після шостого тижня розвитку ембріона, якщо це чоловік, то SRY ген на хромосомі Y почне продукувати вироблення андрогенів, і перш за все тестостерону, який стимулює розвиток чоловічих характеристик і перешкоджає подальшому розвитку жіночих.

Біологічний символ чоловічої статі (коло і стрілка, яка виступає з нього) також є символом планети Марс. Ці два компоненти даної символіки визнані як щит і спис Марса, римського бога війни.

Хлопчики більше схильні розладів аутистичного спектру, ніж дівчатка. Навіть у наш час, експерти ще не можуть дати точної відповіді на очевидну невідповідність підлозі. Деякі вважають, що дівчатка, хворі першими стадіями аутизму, найкраще можуть приховувати їх.

Хлопці-підлітки в чотири рази частіше, ніж дівчата кидають школу і становлять більше 75% дітей, направлених на курси спеціальної освіти в США.

Хлопчаки в три рази більше схильні до синдрому дефіциту уваги (СДВ) або розладу дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ), ніж дівчатка.

До 1900-х років, медбрат було набагато більше, ніж медсестер, практично в кожній країні таку відповідність. У поточний час, всього лише 5.4% чоловіків задіяно в медичній галузі.

Чоловіки майже в три рази частіше, ніж жінки, зловживають алкоголем і в два рази частіше зловживають наркотиками, такими як марихуана і кокаїн.

За даними міністерства юстиції США, чоловіки в чотири рази частіше, ніж жінки, піддаються вбивств, і в 10 разів більше схильні до скоєння злочинів.

Практично в кожній країні світу, кількість чоловічих самогубств в два рази більше, ніж жіночих. У деяких країнах (таких як Росія і Бразилія), рівень самогубств досягає показника в 3 рази більшого, ніж по всьому світу.

Середньостатистичний чоловік має близько 50% м'язової маси і менш ніж 50% жиру.

З понад 151 мільйона чоловік, в даний час проживають на території США, приблизно 64,3 є батьками.

Слово «тато» з'явилося в англійській мові в шістнадцятому столітті і, як вважається, походить від валлійського слова, яке означає «батько дитини». У свою чергу, слово «батько» походить від старого англійського терміна «faeder» і вперше було використано в 1500-х роках.

За оцінкою, в 2008 році, налічувалося близько 140 000 отців у США, основна діяльність яких полягає в догляді за дітьми, поки їхні дружина працює поза домом.

Перший День батька, святкували в США, відбувся 19 липня 1910 року в Спокан, штат Вашингтон, і був придуманий свято Сандрою Додд. Після прослуховування проповіді Дня матері в 1909 році, Додд захотіла визнання свята для її батька. День батька був загальновизнаний національним святом тільки в 1972 році.
Кращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Є й получше
Зовсім не сподобався