Про наш проект:

DNS GB — у нас ви знайдете найцікавіші статті, новини і фотографії.
Суспільство Справи туалетні
Новину додав Admin, 30-10-2012, 12:35, залишено коментарів: 0, переглядів: 3358
При королі Луи XIV у Версалі налічувалося більше 250 королівських нічних горщиків, розташованих в різних місцях палацу. Продуктивний був монарх.

За матеріалами досліджень, проведених в університеті Арізони, США, на одному квадратному сантиметрі унітазного сидіння налічується до 10 мікробів, а на офісному столі - в 400 разів більше.

Перша туалетний папір в рулонах була зроблена в 1870-х роках, але популярність вона завоювала лише через 30 років, на початку 20 століття.

Британський принц Чарльз колекціонує туалетні сидіння.

Імператор Веспасіан в першому сторіччі нашої ери ввів в Римі платні туалети для поповнення казни.

На туалетному папері, що використовується в британському Парламенті, написано: "Govt. Property, Now Wash Your Hands" (Власність уряду. Вимийте руки.)

The Spike Jones Orchestra використовує серед інших в якості музичного інструменту сидіння для унітазу з натягнутими на нього струнами.

У будинку відомого американського піаніста Liberace був складаний туалет, прихований в підлозі і оброблений золотими монетами.

У Джека Ніколсона в туалетному сидінні була поміщена мертва гримуча змія. Це, напевно, для ефективності процесу Волинка Вашингтон англійське слово.

До 1801 року в американському Білому Домі зручності були "у дворі", і тільки при Томаса Джефферсона були добудовані два крила будівлі з двома окремими вбиральнями.

Кожен третій житель Землі змиває воду в унітазі, все ще перебуваючи на ньому.
Інші новини по темі:
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Коментарі до новини: Справи туалетні
Кращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Є й получше
Зовсім не сподобався