Про наш проект:

DNS GB — у нас ви знайдете найцікавіші статті, новини і фотографії.
Суспільство Забавні факти про поцілунки
Новину додав Admin, 30-10-2012, 02:27, залишено коментарів: 0, переглядів: 7707
Існує наука про поцілунки, яка називається філематологією.

Губи в 100 разів чутливіші, ніж подушечки пальців. Навіть геніталії не володіють такою чутливістю, як у губ.

Приблизно дві третини людей схиляють при поцілунку голову вправо.

З 5 на 6 липня 2005 одна пара в Лондоні стулила губи на 31 годину і 30 з половиною хвилин, що стало найдовшим зареєстрованим поцілунком у світі.

Найважливіша для поцілунку м'яз, звана на латині «orbicularis oris», також відома, як м'яз для поцілунків. Саме вона змушує губи видавати чмокає звук.

Під «французькому» поцілунку бере участь 34 лицьових м'язів, а в «похмурому» поцілунку бере участь тільки два мускула.

Назва «французький поцілунок» прийшло в англійську мову в 1923 році як інсинуація, пов'язана з французькою культурою, яка вважалася пов'язаної тільки з сексом. У Франції це називалося мовними або «душевним» поцілунком, так як якщо робити його правильно, то вважалося, що дві душі зливаються. У самому справі, в деяких давніх культурах вважалося, що при поцілунку «рот у рот» дві душі змішуються в одну.

Пристрасний поцілунок спалює 6, 5 калорій у хвилину.

Деякі жінки при поцілунку досягають оргазму.

Вчені вважають, що при поцілунку відбувається процес обміну солями і секретами сальних залоз організмів, які встановлюють між коханцями родинні зв'язки, приблизно так само, як і у птахів. Під час спаровування деякі птахи передають пережовану їжу партнеру протилежної статі, вкладаючи дзьоб в дзьоб. Якщо видалити у птаха сальні залози, її партнер втратить до неї інтерес.

Поцілунки корисні для зубів. Під час поцілунку посилюється приплив слини в рот, і зуби отримують щось подібне антибактеріальної ванни.

Середньовічний японський манускрипт застерігає чоловіків від поцілунку від глибокого поцілунку під час жіночого оргазму, так як жінка в пориві пристрасті в цей момент може відкусити партнеру мову.

Відповідно до одного з досліджень багато чоловіків більш перебірливі в поцілунках, ніж в соитии. Вони вважають, що поцілунки свідчать про більшої любові, ніж коїтус.

Можливо, мистецтво поцілунку виникло тоді, коли матері пережовували тверду їжу і передавали її немовляті в рот на початку відібрання його від грудей. Інша теорія висуває припущення, що поцілунок стався від потенційних статевих партнерів, які обнюхували феромони один одного в пошуках біологічної сумісності.

Вчені не цілком упевнені у вродженого чи набутого характеру звички цілуватися. У деяких африканських і азіатських культурах поцілунки не практикуються взагалі.

Пліній вважав, що, поцілувавши осла в ніздрі можна вилікувати застуду.

Скріплення весільної церемонії поцілунком, можливо, сходить до середніх століть, коли поцілунком скріплювалися контракти.

Перший поцілунок на кіноекрані з'явився в 1896. Компанія «Едісон» зняла 30секундний ролик, присвячений виключно одному поцілую.

Згідно кодексу Хейса (1930-1968), поцілунки в американських фільмах не повинні відбуватися, коли обидва партнери перебувають у лежачому положенні. Хоча б один з них у цей момент повинен або стояти, або сидіти.

Поцілунок Інгрід Бергман і Кері Гранта в 1946 році у фільмі «Погана слава» вважається одним з найсексуальніших в історії кінематографа. Оскільки кодекс Хейса дозволяв знімати поцілунки, які тривали лише кілька секунд, Альфред Хічкок зробив так, що Бергман і Грант цілувалися з невеликими перервами, в той час як Грант розмовляв по телефону. Поцілунок здавався нескінченним, але насправді, він не тривав більше, ніж «кілька секунд».

Фільмом, у якому найбільше поцілунків, вважається «Дон Жуан», де Джон Беррімор і Мері Астор обмінюються 127 поцілунками. Фільм з самим довгим поцілунком так і називається - «Поцілунок». Він знятий Енді Вархола в 1963 році. Перший «французький поцілунок» був показаний у фільмі «Пишність в траві» з Наталі Вуд і Уорреном Бітті.

Поцілунки відігравали величезну роль в давньої греко-римської культури і вважалися знаком поваги, подяки, возз'єднання і згоди, так само, як і обряд посвячення. Поцілунками обмінювалися однолітки, вчителі, священики та політичні діячі. У той же час поцілунок Іуди, зрадника Христа, перекручує ідею поцілунку в цьому ранньому християнському контексті.

Хоча багато чоловіків і жінки вважають це дитячістю, більше 95% з них люблять тертися носами під час поцілунком. Часто в західній культурі це називають поцілунком ескімосів. Ця форма поцілунку заснована на традиційному інуїтських привітанні, яке вони називають «куник».

У 1929 році антрополог Броніслав Маліновсій відвідав о-ви Тробріан (Папуа Нова Гвінея), щоб дослідити їх сексуальні традиції. Він виявив, що закохана пара проходять через декілька фаз «посмоктування» і «покусування» в стадію поцілунку, що нагадує французький. Кульмінацією цього дійства є відкушуванні вій один у одного. Дійсно, на островах південної частини Тихого океану короткими віями нікого не здивуєш.
Інші новини по темі:
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Коментарі до новини: Забавні факти про поцілунки
Кращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Є й получше
Зовсім не сподобався