|
|
Знову я звертаюся до соціального антропологові Доктору Лоррейн Макінтош. «Як усі ми знаємо», - говорить вона, «люди схильні копіювати мову тіла один одного. Якщо дві людини разом і вони «в гармонії» один з одним, якщо один з них робить щось - інший повторює за ним. Така синхронність пішла ще з часів печерних людей, коли чоловіки полювали групами.
Перші друкарські машинки вміли друкувати тільки великі літери. Прописні і клавіша зміни регістра з'явилися тільки після 1878 року. Слово "dream" до 13 століття означало не "сон", а "музика" або "шум". "Сага про Гільгамеша", найстаріше письмове твір в світі, написано в третьому столітті до нашої ери. Шумери придумали клинопис 5500 років тому. Рене Декарт у 1637 році ввів у математику терміни "дійсне число" і "уявне число".
По-науковому боязнь числа 13 називається тріскаідекафобія, а боязнь п'ятниці, 13-го - параскаведекатріафобія. Боязнь числа 13, а особливо п'ятниці, 13-е, варто американській економіці до 800 мільйонів доларів щорічно. Число 13 в Китаї є щасливим, бо ієрогліф, його представляє, схожий на вираз "повинен жити". Наполеон Бонапарт, Герберт Гувер і Франклін Делано Рузвельт панічно боялися числа 13. Старт космічного човника Аполло 13 стався в 13 годин 13 хвилин. Астронавти скасували політ і повернулися на Землю 13 квітня в п'ятницю.
Орган слуху у коника знаходиться на його передніх лапах. Смакові сосочки на людській мові живуть в середньому 7-10 днів, після чого помирають і замінюються новими. Так що смак, який ви відчуваєте сьогодні, трохи відрізняється від смаку, який ви відчували тиждень тому. Наша мова здатна відчути цукор у воді в концентрації 1 до 200. (1 г цукру на склянку води). Змії не мають вух, тим не менш здатні вловлювати звукові вібрації за допомогою мови. Людський зір може розрізнити 500 різних відтінків сірого.
При королі Луи XIV у Версалі налічувалося більше 250 королівських нічних горщиків, розташованих в різних місцях палацу. Продуктивний був монарх. За матеріалами досліджень, проведених в університеті Арізони, США, на одному квадратному сантиметрі унітазного сидіння налічується до 10 мікробів, а на офісному столі - в 400 разів більше. Перша туалетний папір в рулонах була зроблена в 1870-х роках, але популярність вона завоювала лише через 30 років, на початку 20 століття. Британський принц Чарльз колекціонує туалетні сидіння. Імператор Веспасіан в першому сторіччі нашої ери ввів в Римі платні туалети для поповнення казни.
У рік американці витрачають на азартні ігри в інтернеті 6.000.000.000 доларів. У будь-який момент часу 0.7% світової популяції людей п'яні. Це близько 50 млн людей - більше, ніж населення України. Щороку 1500 жителів Нью Йорка піддаються укусів ... інших жителів Нью Йорка. У 1970 році в Європі курило більше 18% старшокласників. У 2008 році їх було вже 10%. Дві третини американців постійно вживають матюк f @ ck. Цікаво, скільки росіян вживають аналогічне слово?
Існує наука про поцілунки, яка називається філематологією. Губи в 100 разів чутливіші, ніж подушечки пальців. Навіть геніталії не володіють такою чутливістю, як у губ. Приблизно дві третини людей схиляють при поцілунку голову вправо. З 5 на 6 липня 2005 одна пара в Лондоні стулила губи на 31 годину і 30 з половиною хвилин, що стало найдовшим зареєстрованим поцілунком у світі. Найважливіша для поцілунку м'яз, звана на латині «orbicularis oris», також відома, як м'яз для поцілунків. Саме вона змушує губи видавати чмокає звук. |
Наукові факти
Цікаві факти про Землю
22 факти про інфляцію
Факти про чоловіків
Факти про жінок
50 дурних законів
37 фактів про нашому тілі
35 фактів про глобальне потепління
25 фактів про пластичну хірургію
41 факт про стрес
25 фактів про дельфінів
30 фактів про шлюб
50 фактів про золото
Цікаві факти про Рим
Цікаві факти про рекламу
Факти про президентів США
Цікаві факти про сни
Цікаві факти про переробку відходів
Цікаві факти про Індію
Цікаві факти про Канаду
Цікаві факти про Ірак
Факти про забруднення навколишнього середовища
Цікаві факти про їжу
Про волосся
68 фактів про шоколад
|