Про наш проект:

DNS GB — у нас ви знайдете найцікавіші статті, новини і фотографії.
Спорт Чи можливо "вирубати" себе своїм власним кулаком?
Новину додав Admin, 30-10-2012, 12:50, залишено коментарів: 2, переглядів: 8330
Будь-хто, хто дивився боксерський поєдинок і бачив, як боксери сильно б'ють один одного впродовж 12 раундів, знає, що вирубати когось не так-то просто - не кажучи вже про те, щоб вирубати самого себе. Але чи означає це, що це неможливо? Я зателефонував своєму другові Вільяму Малкахі, який не тільки фахівець зі страхової математики (і отже фахівець в області ймовірностей), але і розумна людина з усіх, кого я знаю. Ще можна додати, що у нього нестандартне мислення, так що цілком можливо отримати відповідь на такий незвичайний питання. «Теоретично це можливо. Але навряд чи це станеться насправді.

Дозвольте мені пояснити. Людина влаштована дуже складно, але в той же час - дуже просто. Людство швидко зникло б, якби у нас не було елементарних рефлексів, що захищають нас від заподіяння шкоди самим собі. Гм, вибачте, ви не чули про самогубства? «Це зовсім інше: це навмисно». Те ж саме, що і дати собі в око! «Ні, так як для цього необхідно подолати рефлекс, що оберігає вас від заподіяння болю самому собі. Інтелект може перемогти інстинкт виживання, але ви не можете перемогти рефлекси. Наприклад, якщо ви нахиліться вперед і почнете падати, то впасти, не виставивши руки вперед, практично неможливо.

Ось приклад того, що я намагаюся пояснити. Під час Другої Світової Війни британські шпигуни, спіймані німцями, часто брали таблетку ціаніду і вмирали. Їх інтелект говорив їм, що краще померти так, ніж бути замученим до смерті. Однак ті шпигуни, у яких не було таблеток, або не було можливості їх прийняти, повинні були шукати інші способи убити себе. Деякі намагалися затримувати дихання, але ось що відбувалося насправді: вони могли затримувати дихання настільки довго, щоб втратити свідомість, але потім знову рефлекторно починали дихати. Таким чином, те що я намагаюся сказати, це те, що обдурити ці рефлекси практично неможливо і тому практично неможливо «вирубати» себе власним же кулаком - навіть якщо ви і спробуєте зробити цей найдурніший вчинок, нічого не вийде. Якщо і вдасться пересилити ваш інстинкт самозбереження, щоб вдарити себе, але пересилити рефлекс, що захищає вас від отримання болю, точно не вдасться.

З моєї точки зору, інстинкт і рефлекс тісно пов'язані і перешкодять вам зробити це. Звичайно, ви завжди можете використовувати для цих цілей стіну, попросити кого-небудь вдарити вас і т.п. Але ви сказали, що це можливо - хоча і майже неможливо. Так при яких же обставин, все-таки, можливо «вирубати» себе? «Скажімо, є людина, яка не знає, що у нього дуже тонкі кістки черепа, і він намагається« вирубати »сам себе ударами. Йому може дуже пощастити, тому що - він і знати не буде, що йому не треба бити занадто сильно. Іншими словами, переламавши свій інстинкт, що захищає від отримання шкоди, рефлекс, про який ми говорили, не буде намагатися значно знизити силу удару. Але моя думка, що таке може трапитися тільки через якийсь помилки ». Чи допоможе випивка в цих умовах? «Природно - хоча шанси сильно вдарити себе по обличчю різко впадуть, через те кількості необхідного алкоголю, після якого ви хотіли б зробити це». Як я і говорив, розумний старина Вільям.
Інші новини по темі:
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Коментарі до новини: Чи можливо "вирубати" себе своїм власним кулаком?
Кращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Є й получше
Зовсім не сподобався